universal_logo   universal_logo2
urunler
 
 
 
faliyet
  -      Buhar Jenaratörleri
 
Mini Buhar Jeneratörü - MBÜ
Ufak kapasitelerde buhara ihtiyacı olan oteller, çamaşırhaneler, konfeksiyon ve triko imalathaneleri, yem sanayii, beton kürleme, kuru temizleme, içecek şişeleme sanayii, buharla yıkama ve temizleme, çorap sanayi ve benzeri endüstriyel tesisler için ideal bir buhar üreticidir.
›››
 
 
Kompakt Buhar Jeneratörü - KBJ
Oteller, çamaşırhaneler, konfeksiyon ve triko imalathaneleri, yem sanayi, beton kürleme, kuru temizleme, içecek şişeleme sanayi, buharla yıkama ve temizleme, çorap sanayi ve benzeri endüstriyel tesisler için ideal bir buhar üreticidir.
›››
 
 
Elektrikli Buhar Jeneratörü - ÜE
Ufak kapasitelerde buhara ihtiyacı olan kuru temizleme, konfeksiyon ve triko imalathaneleri için ideal bir buhar üreticidir. Az yer kaplar ve çok kısa zamanda buhar üretir.
›››
 
Gemi Tipi Buhar Jeneratörü
Dik tip buhar üreticiler 500 ila 5000 kg/h buhar üertim kapasitelerinde, 16 bar işletme basıncına kadar, istenilen basınçta ve buhar üretim kapasitesinde buhar üretir. Su borulu veya duman borulu tiplerde imal edilmektedir. İstenilen LOYD Kurumundan KLAS belgesi alınır.
›››
 
 
Spiral Su Borulu Buhar Jeneratörü - SBBJ
Yüksek basınç, su borulu paket buhar jeneratörleri EN 12952 normlarına uygun olarak dizayn ve imal edilmektedir. AT 97/23 Basınçlı Kaplar Direktifine göre CE işaretine haizdir.
›››
 
Copyright © 2012 Universal Boiler iso Han Web Tasarım